Zateplování

Zateplováním budov kontaktními zateplovacími systémy se naše společnost zabývá již od roku 1992. Léta praxe a zkušeností se promítly na kvalitě a efektivitě práce. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni v použití a zpracování nových materiálů, aby při provádění postupovali přesně dle požadavků výrobců zateplovacích systémů. Dle požadavků investora jsme schopni pracovat s jakýmkoli dostupným výrobcem zateplovacích systémů a s jakýmkoli certifikovaným materiálem.

Naše firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů programu „Zelená úsporám“ a jsme tím pádem oprávněni zajišťovat zateplovací práce, na které se vztahují dotace z tohoto programu.

V rámci dotačního programu „Zelená úsporám“ vám nabízíme veškeré práce s ním spojené, tzn. odbornou konzultaci ohledně optimálního řešení zateplení, zpracování projektové dokumentace dílčího či komplexního zateplení objektu,  výpočty tepelného prostupu konstrukcí, vyřízení stavebního povolení, zajištění podkladů pro žádost o dotaci a v neposlední řadě i vlastní realizaci díla.

Dotazy či objednávky prosím volejte na +420 380 746 683, nebo pište na info@postavpo.cz

 

 

PROGRAM ZELENÁ ÚSPORÁM

CERTIFIKÁTY

FOTOGALERIE