Kdo jsme

Stavební společnost POstavPO

Jsme spolehlivým partnerem při realizaci vašich stavebních projektů již od roku 1990. Působíme v okrese Český Krumlov v oblasti Vyššího Brodu a Lipenska. Dodáváme komplexní stavební řešení rodinných a bytových domů, penzionů, ale také vodohospodářských a dopravních staveb. V případě zájmu provádíme také dílčí stavební práce. Máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi budov včetně technicky náročných a nestandardně řešených projektů. Mezi naše klienty patří domácí i zahraniční soukromí investoři, společnosti a také územní samosprávy. Provádíme stavby na základě soukromých i veřejných zakázek, pracujeme na rekonstrukcích staveb na území památkově chráněné zóny a v případě potřeby zajišťujeme komunikaci s odborem památkové péče. Stavbu dodáváme na klíč od jejího založení po kolaudaci hotového projektu.

Sledujeme aktuální trendy a novinky na trhu stavebních materiálů a náš personál pravidelně prochází školením. Pracujeme na projektech, které zahrnují moderní stavební postupy, technologicky náročné operace, komplikované montované konstrukce a prvky z monolitického betonu. Jako generální dodavatel zajišťujeme instalace speciálního technologického vybavení staveb. Individuálně přistupujeme k řešení každé zakázky. Pro vaši stavbu zpracujeme projektovou dokumentaci, zajistíme inženýrskou činnost a komunikaci s orgány státní správy až do vydání stavebního povolení. 

 

Vaše stavba je naše starost.Kontaktujte nás
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.